ROK SZKOLNY 2009/2010

Zawody L.A - M.O.S.I.R Sieradz

10.05.2010 r ekipa z naszej szkoły pojechała na Zawody Lekkoatletyczne w Sieradzu. Morale były bardzo dobre i niektórym naszym reprezentantom udało się wkroczyć na podium. Zrobili to międzyinnymi: Agnieszka Kowalczyk (I miejsce w pchnięciu kulą oraz rzucie oszczepem), Daria Adamiak (II miejsce w rzucie oszczepem) oraz Sztafeta szwedzka chłopców (III miejsce). Serdecznie gratulujemy zajętych miejsc i liczymy na dalsze sukcesy. ---------------------------------------------------------------------------

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej chłopców - Klonowa

W dniu 04.05.2010 r nasza reprezentacja szkolna miała okazję zareprezentować się w Zawodach Piłki nożnej, gdzie byliśmy gospodarzami. Na naszych zawodnikach spoczywała wielka presja zwycięstwa. Każdy oczekiwał pierwszego miejsce. Niestety nie udało się do końca uszczęśliwić kibiców. Musieli się oni zadowolić II miejscem, które i tak było niezłym wynikiem. Zwłaszcza, że przyjechały IV drużyny. Miejmy nadzieję, że w następnym roku będzimy mieli powody do dumy.

-----------------------------------------------------------------------

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej dziewcząt

19.04.10r miały miejsce Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Błaszki. Nasz zespół osłabiony kontuzjami zajął "Dopiero" trzecie miejsce. Dziewczyny bardzo to przeżyły, ale w następnym roku będzie lepiej!!!

Powiatowe Zawody w mini Piłce Ręcznej dziewcząt

Niedawno miały miejsce Powiatowe zawody w mini Piłce Ręcznej dziewcząt w Klonowej. Nasze zawodniczki zagrały bardzo dobrze, ale załamane porażką z drugiego meczu trzeci kompletnie przegrały. Może w natępnym roku będzie lepiej. Niestety nie awansowaliśmy.

Powiatowe Zawody w mini Piłce Ręcznej chłopców

Niedawno odbyły się zawody w mini Piłce Ręcznej chłopców w Błaszkach. Naszym zawodnikom zabrakło trochę szczęścia i zajęli ostatnie miejsce. Może w następnym roku będzie lepiej. W końcu nie graliśmy tak źle.

Rejonowe Zawody w mini Piłce Ręcznej chłopców

22.03.10r miały miejsce Rejonwe Zawody w mini Piłce Ręcznej Chłopców i dziewcząt - Klonowa. Chłopcy zagrali bardzo dobrze i wywalczyli awans. Tak samo zresztą jak dziewczyny. Więc te zawody można zaliczyć do udanych!!!

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej chłopców

09.04.10r miały miejsce Rejonwe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców - Klonowa. Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze, ale do awansu zabrakło jednego gola. Niestety nie udało się w tym roku, ale w następnym się odwdzięczymy !!!

Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej

11.03.10r miały miejsce Rejonwe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców - Burzenin. Nasi zawodnicy reprezentowali wysoki poziom i zajęli IV miejsce. Chociaż tak naprawdę wylądowaliśmy na ostatniej pozycji to przegrywaliśmy nieznacznie. Gratulujemy naszym zawodnikom !!!

Międzypowiatowy Turniej Piłki Halowej Dziewcząt(LZS)

Dnia 9.03.10r odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Halowej Dziewcząt w Łobudzicach. Nasze dziewczyny zagrały nienajgorzej i zajęły V miejsce. Życzymy dalszych sukcesów i lepszych miejsc.

VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Klonowa

17 lutego 2010 r odbył się VIII Puchar o Wójta Gminy Klonowa. Walka była bardzo zacięta. Zawody odbyły się w pięciu kategoriach: Szkoła Podstawowa (Chłopcy i dziewczyny), Gimnazjum (Chłopcy i dziewczyny) oraz dorośli (Męzczyźni).A oto wyniki zawodów:

Powiatowe zawody w Unihokeju Gimnazjum - Sieradz

25.01.10r. miały miejsce zawody Unihokeja Szkół Gimnazjalnych (Chłopców) w Sieradzu. Zagraliśmy na wysokim poziomie i ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Do I pozycji zabrakło dwóch bramek. Nie przgraliśmy żadnego meczu, a jednak wylądowaliśmy na II miejscu. Nasi chłopcy zapowiedzieli, że za rok się odwdzięczą.

Dnia 19.01.10r. odbyły zawody Unihokeja Szkół Gimnazjalnych (dziewczyn) w Sieradzu. Nasze zawodniczki nieźle grały i zajęły II miejsce. Niestety to nie wystarczyło, aby przejść dalej. Przecież nie przegraliśmy żadnego meczu, ale zaliczyliśmy dwa remisy.

Wycieczka na mecz SKRY Bełchatów

Dnia 09.01.10r zoorganizowana była wycieczka szkolna na mecz PGE SKRY Bełchatów. Zawody były bardzo ciekawe i wszyscy odzczuwali konfort. No i oczywiście nie ma to jak obejrzeć w akcji najlepszych siatkarzy w Polsce.

Rejonowe zawody w Unihokeju Gimnazjum - Klonowa

Niedawno (14.01.10r.) odbyły się zawody Unihokeja Szkół Gimnazjalnych chłopców w Klonowej. Faworytem tych zawodów była Klonowa. I faktycznie nasza reprezentacja nie dała szans nikomu. Pewnie wygraliśmy z każdą drużyną i wywalczyliśmy awans do zawodów powiatowych, które odbędą się w Sieradzu. Oby tak dalej, do przodu aż do ogólnopolskich.A oto wyniki meczów:

Złoczew - Burzenin - 0:5
Klonowa -Burzenin - 4:1
Złoczew - Klonowa - 0:7
Brąszewice - Klonowa - 2:3
Brąszewice - Złoczew - 7:0

Rejonowe zawody w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

Dnia 5.01.10r. w Złoczewie odbyły się zawody w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali Paweł Złoty, Piotr Złoty,Mateusz Jakóbczak oraz Kuba Misiowski. Naszym niestety nie poszło najlepiej. Ale przecież to byli zawodnicy z czwartych i piątych klas. W następnym roku nasi chłopcy obiecali że nie dadzą szans rywalom.

Zawody lekkoatletyczne w Spale

Dnia 4.12.09r. w Spale miały miejsce zawody Lekkoatletyczne. Reprezentanci naszej szkoły to: Mariusz Romek, Agnieszka Kowalczyk i Wiktoria Musialska. Mariusz zajął 18 miejsce w skoku w dal, Agnieszka zajęła 4 miejsce w pchnięciu kulą, a Wiktoria 3 miejsce w biegach sprinterskich. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Powiatowe zawody w Tenisie Stołowym

Dnia 25.11.09r. w Chlewie mjały miejsce zawody Tenisa Stołowego. Reprezentanci naszej szkoły czyli: Patryk Świętczak, Łukasz Karpiński i Rafał Klimas zajęli IV miejsce. Niewiele zabrakło do podium ale poziom był naprawdę wysoki. Dali z siebie wszystko. Może na następny rok się uda ?

Rejonowe zawody w Tenisie Stołowym

Dnia 20.11.09r. w Złoczewie mjały miejsce zawody Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołe reprezentowali: Patryk Świętczak, Łukasz Karpiński i Patryk Matusiak. Chłopcy pokazali, że można. Zajęli I miejsce i wywalczyli awans do zawodów powiatowych na które z niecirpliwością czekamy. Oby tak dalej !!! Niestety dziewczyny:Agnieszka Kowalczyk, Karolina Łuszczek nie awansowały a co gorsza zajęły ostatnie miejsce. -------------------------------------------------------------------------

Powiatowe zawody w Unihokeju

20.11.09r w Sieradzu miały miejsce Powiatowe zawody Unihokeja Szkół Podstawowych. Liczne choroby osłabiły naszą drużyne co przełożyło się na słabą grę i w wyniku zajęliśmy IV miejsce. Nasi mistrzowie wygrali tylko z Burzeninem.

Wyniki meczów:

Klonowa 1 vs 0 Burzenin
Klonowa 0 vs 2 Sieradz
Klonowa 1 vs 2 Charupia

Rejonowe zawody w Unihokeju

Niedawno w naszej szkole odbyły się Rejonowe Zawody w Unihokeju szkół podstawowych. Chłopcy zagrali na medal rozgromili amatorów z Burzenina i zajęli I miejsce. Wywalczyli awans do zawodów powiatowych. Nieco gorzej poszło naszym młodym juniorkom niestety zabrakło im szczęścia i zajęły II miejsce oraz nie zakwalifikowały sie do zawodów powiatowych. A oto wyniki meczów:

Chłopcy:

Klonowa 10 vs 1 Burzenin

Dziewczyny:

Klonowa 1 vs 2 Burzenin

Indiwidualne Biegi Przełajowe

Dnia 17.09.09r. miały miejsce Indiwidualne biegi Przełajowe w Sieradzu. Pomimo starań naszych zawodników żaden nie zajął poważniejszych miejsc.
=-------------------------------------------------------------------------

50 Biegi Ulicami Sieradza

Dnia 21.09.09r. odbyły się 50 biegi ulicami Sieradza. Reprezentanci naszej szkoły podstawowej to : Złoty Paweł (5 miejsce na 1000 m), Złoty Piotr (6 miejsce na 1000 m), Jakóbczak Mateusz (3 miejsce na 1000 m). Zawodnicy z gimnazjum to : Kupis Sylwester, Paroń Grzegorz (5 miejsce na 1500 m), Zieliński Artur. Gratulujemy naszym zawodnikom.