ROK SZKOLNY 2010/2011

Feryjny Turniej Piłki Halowej

Chłopcy z Gimnazjum Publicznego w Klonowej w dn. 28.01.11r zagrali w Powiatowych Zawodach Piłki Halowej w Błaszkach. Niestety dwa remisy i porażka nie wystarczyły do awansu. Gra naszego zespołu, szczególnie w obronie pozostawiała wiele do życzenia. Masa niewykorzystanych sytuacji oraz niesamowite interwencje bramkarzy wystarczyły tylko na 3 miejsce w grupie. Niestety wracaliśmy do domu w złych nastrojach. Ale jak zawsze pozostaje nadzieja, że za rok będzie lepiej.

---------------------------------------------------------------------------------

Zawody w Unhokeju chłopców

Ekipa chłopców z Gimnazjum Publicznego w Klonowej stanęła 12.01.11r do walki o awans do szczeblu Powiatowego w Rejonowych zawodach w Unihokeju. Oczekiwania były duże. Niestety przesypiając pierwszą połowę w meczu z Burzeninem daliśmy się łatwo pokonać. Jednak zmotywowani i pełni sił podjęliśmy z pozytywnym skutkiem Brąszewice. Wygraliśmy i awansowaliśmy dalej z II miejsca. Gra naszego zespołu 2.02.11r na szczeblu powiatowym miała już inne oblicze. Łatwo wygralismy z Wróblewem 3:1 i mieliśmy świetną sytuację przed meczem z Burzeninem. Finał był bardzo emocionujący. Nie ulegało wątpliwości, że byliśmy lepszą drużyną. Lecz jak wszyscy dobrze wiemy samą grą nie wygrywa się meczu. Co prawda 6s przed końcem utrzymywaliśmy korzystny dla nas remis, który dawałby nam awans. Jednak 5s przed końcem straciliśmy bramkę i było po meczu. W szatni padły ostre słowa, ale na spekulacje było już za późno. Z Sieradza wywieźliśmy srebrne medale. Pozostaje tylko nadzieja, że za rok będzie lepiej.

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym

Drużyna naszych chłopców z Gimnazjum Publicznego w Klonowej walczyła na Zawodach w Tenisie Stołowym(15.11.10). Sczęście było blisko, ale zabrakło jednego zwyciestwa. Zawody skończyliśmy na czwartym miejscu z lekkim niedosytem. Miejmy nadzieję, że za rok będzie lepiej.

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej

Niedawno w Klonowej (16.11.10) miały miejsce Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej chłopców (Gimnazjum). Mieliśmy bardzo silny skład, który nie dał się nikomu. Przyznajmy jednak że szanse były równe. Nikt nie wiedział kto zwycięży. Jednak po dwóch pierwszych meczach naszego zespołu już nikt nie miał wątpliwości. Weszliśmy do Zawodów powiatowych z pierwszego miejsca. Gratulujemy i liczymy na dobre miejsce w Zawodach powiatowych.

Rejonowe Zawody w Piłkę Ręczną

W dn. 09.11.10r dziewczny z Publicznego Gimnazjum w Klonowej wzięły udział w Rejonowych Zawodach Piłki Ręcznej. Od samego początku wiadomo było kto jest faworytem. Nasze dziewczyny pełne chęci i ambicji nie dały szans żadnej drużynie wygrywając wysoko w każdym meczu. Wywalczyliśmy awans do Zawodów powiatowych z którymi wiążemy głębokie nadzieje.

Powiatowe zawody w Unihokeju

Ekipa chłopców z Szkoły Podstawowej w Klonowej wzięła udział w Powiatowych Zawodach w Unihokeju (09.11.10r). Nasi chłopcy spisali się dobrze, ale to nie wystarczyyło. Po zaciętej i równej walce zajęliśmy 2 miejsce.

Sztafetowe biegi przełajowe

W Burzeninie 5.10.10r zespół dziewcząt i chłopców pobiegł w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła zdziesiątkowana kontuzjami i chorobami zajęła ostatnie miejsce. Wynik pozostawia wiele do życzenia, ale zupa jarzynowa była bardzo dobra.

Sportowcy naszego klubu jak co roku wyjechali na obóz sportowy do Szczawnicy w ramach akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki "Sportowe wakacje 2010"

Sztafetowe biegi przełajowe

Projekt "Pływać każdy może"

Od wrzesnia 2010r zostały wznowione wyjazdy na basen i do Parku Wodnego realizowane z projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki zajęcia sportowe realizowane dla uczniów pt. "Pływać każdy może". Wyjazdy te, cieszą się dużym zainteresowaniem i wysoka frekwencja. Zajęcia będa trwały do połowy listopada. Serdecznie zapraszamy.

Jest Godzina: